Artykuły:
 • Przeczytaj o najczęstszych awariach smartphona iphone 8 plus- iphon 8 plus awarie serwis. Zobacz czy warto wymieniać wyświetlacz na zamiennik lub czy lepiej zastosować baterię oryginalną. Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedzi na niniejszej podstronie.

 • Usterki smartphon 8 zobacz jak możemy Ci pomóc przy najpopularniejszych usterkach. iphone 8 serwis kraków, warszawa zawsze na czas.

 • Zobacz jakie naprawy wykonuje nasz serwis. Naprawiamy iphone tylko na oryginalnych taśmach - iPhone 7 plus popularne usterki. Zapoznaj się z najczęstszymi ustekrami.

 • Oferujemy wszelki rodzaj wylewek Wylewki kraków stosowany w domach jednorodzinnych i lokalach usługowych. Wylewki betonowe wykonane za pomocą mixokreta. Trwałe, doskonałe w przystępnej cenie.

 • Naprawiamy taśmę przycisków bocznych Taśma power w apple xs jedynie na oryginalne części. Dzięki temu mamy gwarancję skutecznej naprway i wysokiej klasy dalszego działania telefonu.

 • Przeprowadzki Kraków Przeprowadzki Kraków dla osób które zmieniają mieszkania.  iphone 8 serwis

  iPhone 8

  Podane ceny uwzględniają podzespoły oraz usługi serwisantów. Nasz serwis udziela na wykonane naprawy 6-miesięcznej gwarancji. Czas wykonania naprawy wynosi zazwyczaj do 40 minut.

  Wymiana szyby wyświetlacza*

  Nasz serwis oferuje możliwość regeneracji szyby telefonu z wykorzystaniem oryginalnych elementów. Regeneracja jest jednym z najskuteczniejszych i najbardziej atrakcyjnych cenowo rozwiązań. Na nasze usługi udzielamy 6 miesięcy gwarancji.

   

  Regeneracja szyby możliwa jest wyłącznie w sytuacji, kiedy:

  • wyświetlacz w telefonie jest oryginalny,

  • nie widać na nim czarnych i kolorowych przebarwień,

  • funkcja dotyku jest sprawna — wyjątek stanowią telefony iPhone X/XR/XS/XS Max, w których moduł ten jest wymienialny.

  Wyświetlacz oryginalny

  Jeżeli nie ma możliwości wykonania regeneracji — głównie w sytuacji, w której ekran LCD uległ poważnym uszkodzeniom — wówczas wykonujemy wymianę całego setu, czyli całego kompletu nowych podzespołów. Wykorzystując specjalistyczne urządzenia, jesteśmy w stanie odzyskać dane z uszkodzonego LCD oraz wgrać je na nowy, dzięki czemu opcja True Tone w dalszym ciągu będzie sprawna.

   

  Przy każdej naprawie wymieniamy fabryczną uszczelkę na nowy element.

  Zamiennik TFT

  W sytuacji, w której nie ma możliwości wymiany samej szyby wyświetlacza, głównie ze względu na uszkodzenia LCD, wówczas konieczna jest wymiana całego setu. Nasz serwis oferuje wysokiej jakości zamienniki, które podobnie jak oryginalne części — gwarantują wysoką jakość wyświetlania.

   

  Przy wykonywaniu naprawy wymieniamy uszczelkę fabryczną na nowy element.

  Wymiana tylnej szyby korpusu

  Tylna szyba korpusu pełni zarówno funkcję ozdobną, jak i zabezpieczającą. Jej uszkodzenie może powodować przedostawanie się do wnętrza telefonu zanieczyszczeń, a nawet wody. Usunięcie szkody zajmuje około 6 godzin od przyniesienia telefonu do naszego serwisu.

  Wymiana baterii

  Bateria stanowi jeden z głównych elementów telefonu. W przypadku jej uszkodzenia konieczne jest podjęcie szybkich kroków w celu wymiany na nową. Nasz serwis oferuje wyłącznie nowe i oryginalne elementy dopasowane do konkretnego modelu telefonu. Dzięki temu, po ich wymianie system iOS rozpoznaje podzespół i pozwala na kontrolowanie jego procesów.

   

  Decyzję o wymianie baterii należy podjąć zawsze wtedy, kiedy:

  • uległa spuchnięciu,

  • telefon sam się restartuje,

  • szybko się ładuje i rozładowuje,

  • telefon się nie uruchamia.

  Naprawa portu ładowania/mikrofonu

  Gniazdo ładowania telefonu stopniowo może ulegać zużyciu, przez co nie będzie spełniało już swoich pierwotnych funkcji. Wówczas konieczne jest podjęcie decyzji o jego wymianie. Nasz serwis montuje wyłącznie oryginalne taśmy z gniazdem ładowania. Taśma ładowania Apple jest dość uniwersalna, a jej wymiana pozwala zlikwidować również takie problemy jak:

  • niedziałający mikrofon,

  • brak wibracji,

  • słaby zasięg,

  • niesprawny głośnik główny.

   

  Przy naprawie taśmy wymieniamy fabryczną uszczelkę na nowy element.

  Głośnik rozmów

  Apple wyposaża swoje telefony w dwa głośniki. Pierwszy z nich odpowiedzialny jest za rozmowy, natomiast drugi za odtwarzanie multimediów. Z biegiem czasu mogą ulegać one uszkodzeniu, a siatki ochronne mogą zostać zapchane zanieczyszczeniami. Nasz serwis wymienia głośniki na nowe elementy i wykonuje kompleksowe czyszczenie siateczek ochronnych.

   

  Cena dotyczy głośnika do rozmów, przy wymianie głośnika do multimediów konieczne jest doliczenie dodatkowych 40 złotych.

   

  Przy naprawie wymieniamy uszczelkę fabryczną na nowy element.

  Wymiana kamery przedniej/tylnej

  Sytuacje, w których konieczne jest podjecie decyzji o wymianie kamery tylnej lub przedniej w telefonie iPhone najczęściej dotyczy awarii, w której po uruchomieniu aparatu pojawia się wyłącznie czarny ekran, a restart telefonu nie pomaga. Apple nie przewidział również możliwości samego wyczyszczenia kamery, dlatego jeżeli pojawiają się podczas zdjęć zabrudzenia, również konieczne jest skorzystanie z usług serwisu i wymiana kamery na nową.

   

  Przy wymianie kamer, zmieniamy fabryczną uszczelkę na nowy element.

  Taśma power/przycisków bocznych

   

  W serwisie wykonujemy wymianę zużytych taśm power na nowe i oryginalne elementy zapewniające długoletnie działanie telefonu. Wymiana przycisków powinna być wykonana zawsze wtedy, kiedy:

  • uległy zapadnięciu,

  • nie ma możliwości regulowania głośności,

  • funkcja wybudzania nie działa,

  • uszkodzona została lampa błyskowa.

   

  Przy naprawie wymieniamy fabryczną uszczelkę na nowy element.

  Przycisk Home (zamiennik)**

  Nasz serwis wykonuje naprawy taśm fabrycznych, jednak nie zawsze jest to możliwe, wówczas konieczne jest zamontowanie nowego elementu. Alternatywnym rozwiązaniem jest zamontowanie zamiennika o wysokiej jakości, który powoduje utratę funkcji Touch ID. W zależności od rodzaju i stopnia uszkodzenia, wycena wykonywana jest indywidualnie.

  © 2022 itever.net | mapa
  Realizacja: Agencja Interaktywna WebProm