Artykuły:


iPhone 7 Plus

Podane ceny dotyczą usługi serwisowej wraz z częściami. Na nasze usługi przyznajemy 6 miesięcy gwarancji. Średni czas wykonywanych napraw wynosi około 40 minut.

Wymiana szyby wyświetlacza*

Nasz serwis wykonuje regenerację samej szyby wyświetlacza z wykorzystaniem odpowiednich narządzi. Pozwala to na uzyskanie idealnych efektów przy stosunkowo niskich kosztach. Na wykonaną usługę przyznajemy 6 miesięcy gwarancji.

 

W celu wykonania regeneracji szyby, wyświetlacz powinien:

Wyświetlacz oryginalny

W przypadku, kiedy regeneracja jest niemożliwa do wykonania, np. z powodu zniszczonego LCD, konieczne jest zamontowanie całego kompletnego setu do telefonu. Nasz serwis oferuje wyłącznie oryginalne części, a dzięki wykorzystaniu odpowiednich urządzeń jesteśmy w stanie zgrać wszystkie dane z uszkodzonego elementu i wgrać je na nowy. Pozwala to na zachowanie funkcji True Tone w nienaruszonym stanie.

 

Podczas naprawy wymieniamy również fabryczną uszczelkę na nowy element.

Zamiennik TFT

Nasz serwis oferuje zamienniki oryginalnych setów do telefonów. Wykonane są z dbałością o każdy detal oraz pozwalają na korzystanie z funki True Tone.

 

Przy pracach serwisowych wymieniamy również fabryczną uszczelkę na nowy element.

Wymiana baterii

Bateria telefonu to jeden z jego głównych elementów. W przypadku niesprawnie działającej konieczne jest skorzystanie z usług serwisu i wymiany elementu na nowy. Kluczowe jest dobranie oryginalnego elementu gwarantującego najlepsze efekty. Wyłącznie oryginalne baterie rozpoznawane są w prawidłowy sposób przez iOS.

 

Baterię należy wymienić, kiedy:

Naprawa portu ładowania/mikrofonu

Port ładowania telefonu z czasem ulega zniszczeniu i nie spełnia już swoich pierwotnych funkcji. Nasz serwis oferuje wyłącznie oryginalne taśmy z portem ładowania, które dzięki swojej uniwersalności pozwalają na usunięcie innych usterek. Wymiana taśmy pozwala między innymi na usunięcie problemów z:

 

Podczas naprawy wymieniamy również uszczelkę fabryczną na nowy element.

Głośnik rozmów

Apple w swoich telefonach montuje dwa głośniki. Pierwszy odpowiedzialny jest za prowadzenie rozmów, drugi określany mianem głównego, za odtwarzanie multimediów. Dodatkowo w siatkach zabezpieczających z biegiem czasu zbiera się brud, który zaburza poprawne odtwarzanie dźwięków.

 

Podana cena dotyczy wyłącznie głośnika do rozmów, w celu wymiany głośnika do multimediów konieczne jest doliczenie dodatkowych 40 złotych.

 

Przy wymianie głośników, zamieniamy również uszczelkę fabryczną na nowy element.

 

Wymiana kamery przedniej/tylnej

Kamera w telefonach iPhone wymaga wymiany w dwóch przypadkach. Kiedy po uruchomieniu aparatu widzimy wyłącznie czarny ekran, a restart urządzenia nie pomaga oraz w drugim, kiedy aparat jest zabrudzony. Niestety producent nie przewidział możliwości jego wyczyszczenia. Nasz serwis wykorzystuje jedynie oryginalne części, dzięki czemu po wymianie, aparat wykonuje dokładnie takie same zdjęcia jak sprzed usterki.

 

Podczas prac serwisowych wymieniamy również uszczelkę fabryczną na nowy element.

Taśma power/przycisków bocznych

W naszym serwisie oferujemy wymianę uszkodzonej taśmy na oryginalny element. Wymiana przycisków bocznych powinna być zawsze wykonana, kiedy:

 

Przy pracach serwisowych wymieniamy również fabryczną uszczelkę na nowy element.

Przycisk Home (zamiennik)**

W przypadku uszkodzenia taśmy jesteśmy w stanie wykonać wyłącznie niektóre naprawy w celu przywrócenia jej sprawności. Jeżeli jednak uszkodzenia są zbyt poważne zalecamy wymianę. Oferujemy możliwość skorzystania z zamiennika, który jakościowo nie odbiega od oryginalnych części, a po wymianie funkcja Touch ID jest w dalszym ciągu sprawna.

Naprawa usterki audio IC

W naszym serwisie wykonujemy również naprawy Audio IC.

Usterka tego typu objawia się:

Podczas prac serwisowych wymieniamy również uszczelkę fabryczną na nowy element.

iPhone 7 plus popularne usterki


Każdy kto słyszał o fotowoltaika Kraków zastanawiał się ile można zaoszczędzić na rachunkach dzięki posiadaniu instalacji. Postaramy się odpowiedzieć na to pytanie


Oferujemy wszelki rodzaj wylewek Wylewki kraków stosowany w domach jednorodzinnych i lokalach usługowych. Wylewki betonowe wykonane za pomocą mixokreta. Trwałe, doskonałe w przystępnej cenie.


Zobacz jakie naprawy wykonuje nasz serwis. Naprawiamy iphone tylko na oryginalnych taśmach - iPhone 7 plus popularne usterki. Zapoznaj się z najczęstszymi ustekrami.


Usterki smartphon 8 zobacz jak możemy Ci pomóc przy najpopularniejszych usterkach. iphone 8 serwis kraków, warszawa zawsze na czas.


Przeczytaj o najczęstszych awariach smartphona iphone 8 plus- iphon 8 plus awarie serwis. Zobacz czy warto wymieniać wyświetlacz na zamiennik lub czy lepiej zastosować baterię oryginalną. Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedzi na niniejszej podstronie.


Przeprowadzki Kraków Przeprowadzki Kraków dla osób które zmieniają mieszkania.


Naprawiamy taśmę przycisków bocznych Taśma power w apple xs jedynie na oryginalne części. Dzięki temu mamy gwarancję skutecznej naprway i wysokiej klasy dalszego działania telefonu.

© 2022 itever.net | mapa
Realizacja: Agencja Interaktywna WebProm