Artykuły:


iPhone 8 Plus

Cennik dotyczy części oraz usługi naprawy. Nasz serwis zapewnia 6-miesięczny okres gwarancyjny na wykonane naprawy. Większość usterek usuwamy na miejscu, do 40 minut.

Wymiana szyby wyświetlacza*

Proces regeneracji szyby jest jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań. Na naszą naprawę oferujemy 6 miesięcy gwarancji.

 

W celu wymiany samej szyby konieczne jest, aby:

Wyświetlacz oryginalny

Regeneracja jest niemożliwa jeżeli wyświetlacz ma poważnie uszkodzone LCD. Wówczas konieczna jest jego wymiana na nowy element. Nasz serwis oferuje części oryginalne, a dzięki specjalnym narzędziom jesteśmy w stanie zgrać dane z uszkodzonego LCD i wgrać na nowy element. Dzięki temu opcja True Tone będzie działać dokładnie tak samo jak sprzed usterki.

 

Przy naprawie wymieniana jest również fabryczna uszczelka na nowy element.

Zamiennik TFT

Jeżeli nie ma możliwości wymiany wyświetlacza np. ze względu na poważne uszkodzenia LCD, nasz serwis oferuje zamienniki, które nie odstają pod względem jakości wykonania od oryginalnych elementów.

 

Podczas wykonywanej naprawy, wymieniamy również fabryczną uszczelkę na nowy element.

Wymiana tylnej szyby korpusu

Tylna szyba korpusu telefonów Apple pełni zarówno ozdobę telefonu, jak i zabezpieczenie. Jej uszkodzenie powoduje, że zanieczyszczenia oraz woda mogą dostawać się do telefonu. W naszym serwisie wykonujemy wymiany elementu na nowy, oryginalny — już po 6 godzinach od przyniesienia telefonu.

Wymiana baterii

Bateria stanowi główny element telefonów i odpowiada za prawidłowe ich działanie. W przypadku uszkodzenia tego elementu konieczne jest podjęcie natychmiastowych kroków — nie należy jednak decydować się na tanie zamienniki. Nasz serwis oferuje wyłącznie oryginalne elementy dopasowane do każdego telefonu.

 

Wstawiane przez nas baterie są w pełni kompatybilne z systemem iOS, a do ich montażu wykorzystujemy oryginalne taśmy.

 

Baterię powinno się wymienić na nową zawsze wtedy, kiedy:

Naprawa portu ładowania/mikrofonu

Gniazdo ładowania telefonów jest elementem, który z biegiem czasu bardzo szybko się zużywa. Nasz serwis oferuje wyłącznie oryginalne części, dzięki czemu po wymianie gniazdo działa tak, jak w nowym telefonie.

 

Taśma z gniazdem jest uniwersalna, dlatego przy jej wymianie możliwe jest również naprawienie:

 

Każdej naprawie towarzyszy wymiana uszczelki fabrycznej na nową.

Głośnik rozmów

Apple posiada dwa głośniki — jeden do rozmów, drugi do multimediów. Głośniki ulegające awarii wymieniamy na nowe, przy czym dokładnie czyścimy siatki zabezpieczające. Stosujemy wyłącznie oryginalne części, dlatego po naprawie głośnik działa idealnie.

 

W przypadku wymiany głośnika głównego — multimedialnego — do ceny należy doliczyć dodatkowo 40 zł.

 

Przy naprawie wymieniamy uszczelkę fabryczną na nowy element.

Naprawa kamery przedniej/tylnej

W przypadku uszkodzenia kamery problem objawia się wyświetlaniem czarnego ekranu przy uruchomieniu aparatu. Jeżeli restart telefonu nie pomaga wówczas konieczna jest wymiana podzespołu. Podobna sytuacja dotyczy zabrudzonego obiektywu — producent nie przewidział możliwości jego wyczyszczenia.

 

Nasz serwis wykorzystuje wyłącznie oryginalne części, dzięki czemu jakość zdjęć jest dokładnie taka sama jak sprzed usterki.

 

Przy naprawie telefonu wymieniamy uszczelkę fabryczną na nowy element.

 

Taśma power/przycisków bocznych

Nasz serwis oferuje wymianę taśmy, co przedłuża żywotność telefonu. Dodatkowo oferujemy wymianę przycisków bocznych, która jest konieczna jeżeli:

 

Przycisk Home (zamiennik)**

Nasz serwis oferuje możliwość zastosowania zamiennika wysokiej jakości. Często zdarza się, że taśma jest poważnie uszkodzona i nawet po jej wymianie funkcja Touch ID może nie funkcjonować. Zamiennik cechuje się również wysoką jakością wykonania, a jest ekonomiczniejszym rozwiązaniem.

 

Cena dotyczy wymiany taśmy na nową. W przypadku jej naprawy, kwota ustalana jest indywidualnie.

iphone 8 plus serwis wymiana podzespołów


Każdy kto słyszał o fotowoltaika Kraków zastanawiał się ile można zaoszczędzić na rachunkach dzięki posiadaniu instalacji. Postaramy się odpowiedzieć na to pytanie


Oferujemy wszelki rodzaj wylewek Wylewki kraków stosowany w domach jednorodzinnych i lokalach usługowych. Wylewki betonowe wykonane za pomocą mixokreta. Trwałe, doskonałe w przystępnej cenie.


Zobacz jakie naprawy wykonuje nasz serwis. Naprawiamy iphone tylko na oryginalnych taśmach - iPhone 7 plus popularne usterki. Zapoznaj się z najczęstszymi ustekrami.


Usterki smartphon 8 zobacz jak możemy Ci pomóc przy najpopularniejszych usterkach. iphone 8 serwis kraków, warszawa zawsze na czas.


Przeczytaj o najczęstszych awariach smartphona iphone 8 plus- iphon 8 plus awarie serwis. Zobacz czy warto wymieniać wyświetlacz na zamiennik lub czy lepiej zastosować baterię oryginalną. Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedzi na niniejszej podstronie.


Przeprowadzki Kraków Przeprowadzki Kraków dla osób które zmieniają mieszkania.


Naprawiamy taśmę przycisków bocznych Taśma power w apple xs jedynie na oryginalne części. Dzięki temu mamy gwarancję skutecznej naprway i wysokiej klasy dalszego działania telefonu.

© 2022 itever.net | wylewki maszynowe kraków | mapa
Realizacja: Agencja Interaktywna WebProm